אודות

חברת TAG מטבחים הוקמה על ידי רונן לוי ומהווה נגריית בוטיק המשלבת טכנולוגיה מתקדמת עם ניסיון רב שנים ויחס אישי, המבטיחים לכל לקוח ולקוח מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית וברמה הגבוהה ביותר.

את צעדיו הראשונים בתחום המטבחים עשה רונן לוי עם סיום שירותו הצבאי, כשהחל לעבוד ולנהל נגריה המתמחה בייצור מטבחים יוקרתיים ושם צבר ניסיון רב.

לאחר חמש שנים עבר רונן לחברת בלורן, שם עבד למעלה מעשור והיה אחראי על הבאת טכנולוגיות והפרזול המתקדם ביותר של חברת בלום וחברות מובילות נוספות לישראל.

רונן שימש יועץ ומדריך לכל חברות המטבחים והנגריות המובילות בארץ ומוכר בתחום כמי שהיה אחראי, במשך שנים רבות, לקידום והטמעת טכנולוגיות.

במסגרת תפקידו הדריך רונן לוי מאות נגרים ומעצבות מטבחים והעניק להן העשרה מקצועית בנושאים כגון פרזול מתקדם, שיטת הדינמיק ספייס אורגאליין של בלום (ניצול שטחי האחסון ועל סדר במטבח).

חברת TAG מטבחים הוקמה על מנת לתת ביטוי לכל הידע הנרחב והאהבה לעיצוב וסטייליג ולהציג את הדור החדש של המטבחים המעוצבים.

החברה נוסדה כדי ליישם את הניסיון שצבר במשך שנים ולהבטיח שכל לקוח של TAG מטבחים יקבל את המוצר המושלם מבחינה טכנולוגית וארגונומית, המנצלת שטחי אחסון בצורה הטובה ויעילה ביותר לצד עיצוב חסר פשרות.

בTAG מטבחים אנו מאמינים שטעמו של מחיר נמוך מתפוגג מהר אך טעמה של איכות גבוהה נשאר לאורך זמן. לכן התחייבנו לספק ללקוח את החבילה המושלמת שתענה על כל צרכיו; עיצוב, איכות, טכנולוגיה, תכנון ארגונומי ואחסון יעיל ושיטתי. 

 

החזון שלנו

חברת TAG מטבחים חרטה על דגלה לספק ללקוחותיה את המוצר השלם והמושלם

ב-TAG מטבחים מאמנים שכל לקוח הוא ייחודי ומיוחד בעל טעם צרכים וחלומות עיצובים משלו, אנו נספק לכם מוצר איכותי, טכנולוגי וחדיש המותאם לכל הצרכים ולאופי הבית. בדיוק כמו שחייט תופר חליפה לפי מידות הלקוח ומשתמש בבדים איכותיים שיהלמו את אופי האירוע כך גם אנחנו ב-TAG מטבחים משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, שמים דגש על תכנון ועיצוב קפדני, מנצלים כל שטח אחסון קיים ומשתמשים בטכנולוגיה החדישה ביותר, והכל על מנת שהמטבח בביתכם יהפוך לרהיט עיצובי, יעיל ופרקטי המתואם לאופי הבית ולאורח החיים בו.

TAG מטבחים מאמינה שמוצר מושלם ושלם מורכב מכמה נושאים ולכן שמו דגש על כל אחד ואחד מהם: 

תג האיכות
אנו בוחרים את חומרי הגלם ופרזול הטובים ביותר על מנת שמוצרנו יחזיקו לאורך שנים וישרתו את לקוחותינו ללא תקלות.

"איכות לעולם אינה יוצאת מן האפנה" ( לוי שטראוס)

תג התכנון והתאמת צרכים
TAG מטבחים שמה דגש רב על תכנון והתאמת צרכים כך אנו מצליחים להביא ללקוחותינו מוצר יעיל חכם ושימושי אשר מותאם באופן אישי.

"אם אתה נכשל בתכנון אתה מתכנן להיכשל" ( בנג'מין פרנקלין)

תג חווית השירות
ב-TAG מטבחים רואים בלקוח כשותף שלנו לעשייה. אנו נרגשים כשלקוח מציע פתרון או מביא רעיון עיצובי משלו ואנחנו גאים להיות חלק מהגשמת הפנטזיה אצלכם בבית. לכן חווית השירות שלנו בלתי נשכחת.

"אנשים ישכחו מה אמרת, ישכחו מה עשית, אבל אנשים לעלום לא ישכחו כיצד גרמת להם להרגיש" ( מאיה אנג'לו)

תג היופי והעיצוב 
אנחנו ב-TAG מטבחים מאמינים שכל מטבח או ארון הם לא כלי פרקטי, אלא רהיט אשר משקף את אופי הבית ובעליו, לכן אנו מקפדים על חדשנות עיצובית ודואגים שבכל רהיט תורגש ייחודיות הלקוח.

"היופי הוא מכתב ההמלצה הטוב ביותר" ( אריסטו)

תג האחריות
האחריות שלנו הנה כוללת ומקיפה עם אנשים אשר עומדים מאחורי כל מוצר ורהיט, כך תוכלו להיות בטוחים שקיבלתם מוצר איכותי

"האחריות היא מחיר ההצלחה" ( וינסטון צרצ'יל)

תג ערך הכסף (Value for money
TAG מטבחים מתחייבת להפיק מהתקציב שלכם את המוצר הטוב ביותר שתוכלו לקבל.

"כסף אינו מושג בניסיון לעשות כסף, הוא מושג כשעושים דברים בצורה טובה" ( ג'ון ויינמייקר)

פתרונות אחסון

דינמייק ספייס אורגאליין

דיינמיק ספייס אורגאליין – כי מטבח לא קונים מטבח מתכננים.

אורגא ליין הנה מערכת מחיצות ומוצרים משלמים לסידור הפנימי של מגירות בלום.

האורגאליין מתבסס על תפיסת העולם של בלום הדינימק ספייס

שיטת הדינמק ספייס עוזרת למעצבי ויצרני המטבחים ליצור ללקוחותיהם מטבח אשר יתואם בצורה האופטימלית לצורכי הלקוח.

השיטה שמה דגש על כמה עקרונות בסיס:

אחסון וסדר
מערכת האורגאליין מאפשרת ייצרת מקום אחסון גדול יותר, סידור וניצול חללי הפנים בצורה טובה יותר (מחקרי בלום מראים ששטחי האחסון יכול להיות לגדול 60% יותר). מחיצות מערכת האורגאליין ניתנת לשינוי מיקום בצורה קלה ומהירה וכך מאפשרות התאמה אופטמילית לצורכי הלקוח

הנדסת אנוש ואגרונומיה 

על מנת שהמטבח יהיה שימושי ויעיל יותר עליו להיות מותאם אגרונומית לאדם המשתמש בו ולכן חשוב מאוד לתכנן את המטבח ולקבוע את גובה המטבח ואת ומיקומו של של כל מוצר בהתאם למידות והרגלי העבודה של הלקוח.
דוגמאות:
 

  • סידור המטבח לפי מפלסים – מפלס ראשון מתחת למשטח העבודה בו ימוקמו כל הכלים והמוצרים שמשתמשים בהם בתדירות גבוהה. מפלס שני ושלישי, נאחסן דברים בהם תדירות השימוש נמוכה יותר (כל זאת על מנת למנוע התכופפות מיותרות)
  • על המטבח להיות מתכונן לפי חוקי הנדסת אנוש, לדוגמה גובה המטבח יהיה בין 10 ל-15 ס"מ לפחות.  כאשר הזרעות שלך כפופות דבר זה יבטיח יציבה נוחה ובריאה וימנע עייפות מיותרת.

זרימה וחלוקה לאזורי עבודה
חלוקה לאזורי עבודה (ניקיון, אחסון כלים, אחסון מזון, הכנה, בישול ואפייה), מארגנת את המטבח כך שתיווצר "זרימת עבודה" בזמן השימוש במטבח. כך אנו הופכים יעילים ומהירים יותר ומבזבזים פחות אנרגיה ומאמץ. מוצרי האורגאליין השונים מותאמים לאזורי העבודה ובכך יוצרים סדר, ארגון וניצול אופטימלי לצד "זרימת עבודה" ואפקטיביות מקסימלית.

 

מגזין

בחברת תג מטבחים אנחנו שמים דגש על יצירתיות והקשבה לרצון הלקוח. כבוד גדול הוא לנו להגשים את חלומכם העיצובי.  בחלק זה באתר אנו אנו נפרסם כתבות ובלוגים עיצובים שאהבנו ונתנו לנו השראה. אנו מזמנים אותכם לקבל רעיונות עיצובים ולמצוא את ההשראה שלכם, אנחנו ניישם אותה בבית שלכם

צור קשר

רונן לוי


משרד: 03-5507729


נייד: 052-7071907


יוסף ספיר 5, א.ת חדש ראשון לציון


[email protected]


פגישה בתיאום מראש בלבד!

 

 

 

שאלות? פנו אלינו

✮ ✮ ✮ ✮ ✮

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו אימייל
אנא הקלידו פרטים