מטבח דינמייק ספייס אורגאליין

דיינמיק ספייס אורגאליין – כי מטבח לא קונים מטבח מתכננים.

אורגא ליין הנה מערכת מחיצות ומוצרים משלמים לסידור הפנימי של מגירות בלום.

האורגאליין מתבסס על תפיסת העולם של בלום הדינימק ספייס

שיטת הדינמק ספייס עוזרת למעצבי ויצרני המטבחים ליצור ללקוחותיהם מטבח אשר יתואם בצורה האופטימלית לצורכי הלקוח.

השיטה שמה דגש על כמה עקרונות בסיס:

 אחסון וסדר 
מערכת האורגאליין מאפשרת ייצרת מקום אחסון גדול יותר, סידור וניצול חללי הפנים בצורה טובה יותר (מחקרי בלום מראים ששטחי האחסון יכול להיות לגדול 60% יותר). מחיצות מערכת האורגאליין ניתנת לשינוי מיקום בצורה קלה ומהירה וכך מאפשרות התאמה אופטמילית לצורכי הלקוח

הנדסת אנוש ואגרונומיה 
על מנת שהמטבח יהיה שימושי ויעיל יותר עליו להיות מותאם אגרונומית לאדם המשתמש בו ולכן חשוב מאוד לתכנן את המטבח ולקבוע את גובה המטבח ואת ומיקום של של כל מוצר בהתאם למידות והרגלי העבודה של הלקוח דוגמאות:

  • סידור המטבח לפי מפלסים – מפלס ראשון מתחת למשטח העבודה בו ימוקמו כל הכלים והמוצרים שמשתמשים בהם בתדירות גבוהה. מפלס שני ושלישי, נאחסן דברים בהם תדירות השימוש נמוכה יותר (כל זאת על מנת למנוע התכופפות מיותרות)
  • על המטבח להיות מתכונן לפי חוקי הנדסת אנוש, לדוגמה גובה המטבח יהיה בין 10 ל-15 ס"מ לפחות.  כאשר הזרעות שלך כפופות דבר זה יבטיח יציבה נוחה ובריאה וימנע עייפות מיותרת.

זרימה וחלוקה לאזורי עבודה
חלוקה לאזורי עבודה (ניקיון, אחסון כלים, אחסון מזון, הכנה, בישול ואפייה), מארגנת את המטבח כך שתיווצר "זרימת עבודה" בזמן השימוש במטבח. כך אנו הופכים יעילים ומהירים יותר ומבזבזים פחות אנרגיה ומאמץ. מוצרי האורגאליין השונים מותאמים לאזורי העבודה ובכך יוצרים סדר, ארגון וניצול אופטימלי לצד "זרימת עבודה" ואפקטיביות מקסימלית.